Recenze firem a živnostníků

Informujme se vzájemně o zkušenostech s firmami!

Poslední vložená hodnocení

Zde naleznete poslední vložené příspěvky k hodnocením. Kliknutím na název firmy se dostanete na detail hodnocení dané firmy.

PROFIFENSTER s.r.o.
Take mame velmi spatne zkusenosti. Neodborna montaz, nabizeji vyrobky, s kterymi nemaji zadne montazni zkusenosti. Obchodni reditel nereaguje na reklamace, lže a pouze slibuje. Opravu montaze oken jsme museli objednat u jine spolecnosti. Nedoporucuji spolupraci pozor na ne.
JUDr. Tomáš Vrána
Potřebujete naléhavou půjčku na splacení dluhu? Potřebujete půjčku k zahájení nového podnikání? Potřebujete osobní půjčku? Nabízíme všechny typy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Kontaktujte nás dnes na e-mailu: (barryhamiltonfunds@gmail.com)
MW-DIAS, a.s.
MW DIAS zaměstnává uklízeče v Hyundai načerno nikdo s tím nic nedělá
MW-DIAS, a.s.
Nejhorsi firma v regionu platove uplne spatna za vikend 39 korun na hod. Sikana nezajem vedeni velka nespokojenost zamestnancu odchazeji prace v nemocnici l
Miroslav Cisár
Tento člověk je jen dokonalý zloděj a podvodník a za tyto svoje podvody by měl být už dávno trestně stíhaný. Jen všem naslibuje a vyláká nemalé finanční prostředky a pak jen lže a vymlouvá se dalšími nepravdivými údaji. Věřím ve spravedlnost a dostane, co si zaslouží!
Martin Růžička
Dnešním dnem došel dopis i Nám. Brno-venkov.....
LogiCall Česká republika, s.r.o.
Po me take chteji abych zaplatil fakturu za neco co jsem si objednal. Ano, opravdu me volali a protoze jsem jim v telefonatu rikal ze jejich sluzby nepotrebuji, tak me presvedcili tim ze mi rekli ze mam 14 dni na rozmyslenou - ze se muzu podivat na jejich web a rozmyslet se - na zaklade toho jsem souhlasil, bohuzel ve vysledku uz zadne rozmysleni nebylo a vystavili mi normalni "fakturu" kterou chteji zaplatit - co jsem odmitl. Zaprve kuli tomu ze me uvedli v omyl kdyz tvrdili ze mam 14 dni na rozmyslenou a potom kuli tomu ze to co poslali (emailem) neni radny danovy doklad (tak jak je specifikovano v zakone). Zatim vyhrozuji soudem, tak jsme zvedav jestli se k soudu dostaneme - ja jsem pripraven.
LANDENAL s.r.o.
komunikuje pouze přes soudy-zřejmě má dostatek času,neboť jimi podvedený OSVČ se snaží peníze vydělat zpět,kdežto tato paní pouze popírá skutečnost,kterou kdysi odsouhlasila jako dluh a raději se soudí
Květuše Blaškovičová JUDr.
THERMO HOME s.r.o.
firma thermo home katastrofa mam postaveno 2 x mi prasla voda reklamace katastrof vedení nekomunikuje dum není dostaveny trva to 2 roky všude pilseň rozchodně nedoporučují
OptimCare s.r.o.
před týdnem se naše společenství vlastníků spravované firmou Optimcare dozvědělo, žě účetní této firmy vytunelova část našeho fondu oprav a to ve výší 415000,- účetní nic nevlastní, má asi30 exekucí a byla již mnohokrát trestána, od ní nic nedostaneme a když jsme požadovali náhradu od této firmy, tak nám řekli, že oni nic nezavinili a že nám nic nedají. jejich účetní jsme nikdy neviděli a smlouvu máme s nimi, nechápu jak je možné, že nemají žádnou odpovědnost za peníze které jsme jim svěřili. Dejte si na tuto firmu všichni pozor. Je velmi nebezpečné se svěřit do její péče. SVJ praha 8, K Okrouhlíku. ps: majitel této firmy řekl, že pro něj je to spousta peněz, ale pro nás, když se to rozpočítá mezi vlastníky tak se vlastně nic nestalo. chce se mi z toho plakat.
Petr Klimenda
Gg
JUDr. Tomáš Vrána
Najděte rychlou a pohodlnou žádost o zaplacení účtů, nastavte novou podnikání nebo refinancovat své projekty za nejlevnější úrokovou sazbu ve výši 2%. Minimální úvěrový limit je 5 000 až 5 000 000 eur jak získat svůj úvěr, prosím navštivte stjamesservice669@gmail.com
Petr Vladovič
Tohle jsou lidé kteří stojí za Sisakem: Specialisté na nepřátelské převzetí firmy (hostile takeover) Cíl: ovládnout cílovou společnost přes její nesouhlas. Braňte se: Otávené pilulky (Poison Pills), Sebevražedné pilulky (Suicide Pills), Zlatý padák (Golden Parachute, Lidské otrávené pilulky (People Pills) a další Nebojte se požádat o pomoc třetí stranu. Země původu: Česko, Slovensko, Rusko, Ukrajina, Srbsko, Chorvatsko, Dagestán, Polsko Klíčové osoby: V. Mougadov , V. Gasajniev, D. Gasajniev, Alexandr Stěpanovič, Petr Vladovič, D. Sljuka, A. Gegolaj, L. Beširovič, M. Omar, K. Murgič, M. Kuznetsov, A. Kuznetsov, J. Bartwicky, A. Sapronov, R. Muradov, D. Karev, S. Karev, O. Dosov, V. Dosov, A. Ignatěnko, A. Mamonov Pozor si dejte: podvod, legalizace výnosů z trestné činnosti, legalizace výnosů z trestné činnosti z nedbalosti, způsobení úpadku, porušení povinnosti v insolvenčním řízení, pletichy v insolvenčním řízení, neoprávněný přístup k počítačovému systému a nosiči informací, poškození záznamu v počítačovém systému a na nosiči informací a zásah do vybavení počítače, poplatkové a devizové zkrácení daně, neodvedení daně, zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění, zneužití informace a postavení v obchodním styku, poškození finančních zájmů Evropské unie a dále na veškerý platební styk.
Karel Stehlík
Pan Karel Stehlík je spolehlivý, výborný zedník. Každý kdo chce mít rychle a perfektně provedené práce nechť se na něho obrátí. Vřele ho doporučuji. L.B.
Vlasta Šedivcová JUDr.
JUDr. Šedivcová byla vynikající advokátka, která bojovala proti podvodníkům, a pomohla řadě občanů v boji proti nezákonnosti. Právě lháři a podvodníci se jí báli, a snažili se špinit její jméno. Vyhrála řadu soudních sporů právě proti podvodníkům, a proto tito neseriozní lidé píší nepravdivé příspěvky, a sami ukazují jak jsou hloupí. Jana Chadimová
Antonín Piekarz
Pán Piekarz podvádí kde se dá,je mu jedno jak vás podvede. Je to neskutečný podvodník a hajzl. Nevím proč mu všechno projde. Udělá problém v Suzuki a otevře Hondu. Předtím měl aji yamahu. Spolupracuje aji s panem Ryšem, který je stejný podvodník jako on. Dělá všechno pro svůj prospěch. Slušného člověka okrade. Nechal jsem se napálit. Dluží mi 128 tisíc. Policii mi řekla, že na pana Piekarze nejde podat trestní oznámení.
Petr Vladovič
https://www.mesec.cz/clanky/pojistne-podvody-lakaji-ke-snadnym-penezum-ale-s-velkym-rizikem/nazory/170257/ Daniel Tanner - Founder - Platonfinance.com Osoba jménem Daniel Tanner zákládá na Slovensku společnost Platon Finance, s. r. o. Zakladatel této firmy obchodující s tzv. kryptoměnami má adresu bydliště na městském úřadě!!! A kdo se nám objeví v pozadí celého procesu?! Manželka D. Tannera - Julie je ruského původu, a s velmi dobrými vazbami na Dagestánce a Čečence. Julie byla milenkou kontroverzního podnikatele a expolitika Petra Vladoviče. Petr Vladovič dnes působí v oblasti bezpečnostního managementu. Dávejte si velký pozor, vážení investoři - domnívám se že jde o dobře připravený podvod. https://www.irozhlas.cz/zpravy-tag/daniel-tanner v pozadí mohou být organizované skupiny z Ruska a Ukrajiny. Petr Vladovič a Artur Nažmutdunovič Mougadov a Džambulat Šachbanov (Akušinskogo 1,L/20. Machačkala Republika Dagestan) Kryptoměny jsou jeden z hlavních nástrojů praní špinavých peněz
Petr Vladovič
Podílí se na manipulaci s konkurzy firem. Je aktivně zapojen do několika podvodů a vyšetřován útvarem pro odhalování finanční kriminality a korupce v Praze. Pracuje pro Ukrajince, Albánce a Srby. Je zapojen do operací řízených miliardářem Petrem Sisákem - ten je mozek - všech složitých finančních operací. Dosud neznámými jsou právě bílí koně - nastrčení rádoby podnikatelé, kteří byli fiktivními majiteli firem a postupně se z nich stali falešní věřitelé krachujících společností. To proto, aby se peníze z insolvence nedostaly ke skutečným věřitelům. Vladovič je zajistil od několika Srbských podnikatelů.
MUDr. Šárka Kameníková
S člověkem kterym je paní doktorka nechci mít nic společného, sestra měla na sobě arabský šátek a doktorka měla na sobě arabský oko. Vyznávala Aláha. Dotyčná doktorka pracuje v Nemocnici pod Petřínem, je internista. Byl jsem tam na prohlídce ohledně protokolu a schopnosti pracovat jako strážný. Rozhodně tu doktorku Kameníkovi Šárku nedoporučuji, poněvadž celý život bojují proti Arabům.
Lubomír Jurza
Šmejd Lubomír Jurza neustále láká další lidi na dobrou práci. Scénář je jednoduchý, v místě vašeho bydliště otevíráme novou pobočku, tam budete pracovat ale na pohovor mustíte do Brna, Ostravy, Zlína nebo Olomouce. Samozřejmě žádnou pobočku nikde neotevírají, oni totiž s žádným zbožím ani neobchodují! Dokonce nemají ani sídlo, takže je nenajdete, mají jen virtuální sídlo! Jde jen a pouze o to, že po nějaké pohádce o krásných výdělcích zkusí vylákat poplatek 30 000Kč. To je jediná finanční transakce, která mezi vámi a těmito šmejdy proběhne, peníze už od nich nikdy žádné neuvidíte. Celý tento organizovaný gang vede Břetislav Kříčka z Jedovnice, jeho poskoci jsou právě Lubomír Jurza a Renata Jurzová, dříve Baruová. Tak pozor ať nenaletíte šmejdům, zbyly by vám jen oči pro pláč! Viz: http://slevy.www3.cz/
František Bodiš
Dobrý den, mám naštěstí nepřímou zkušenost s p.Bodišem, který má, či měl firmu na RDL. Lidičky většího lotra a podvodníka jsem dlouho nepotkal. Přesto v dnešní době nechápu ty tupé ovce, které mu nalezly na lep. Internet, auta, recenze, seriozní firmy typu RD Rýmařov a přesto se najdou lidé, kteří naletěli. Smutné, velmi smutné, bohužel nesete i vlastní vinu, nezajímáte se, jeho stavební dozor p.Pánková je absolutní amatér on sám není odborník, neplést si s podvodník.
Michal ŘECHTÁČEK
Zcela neseriozní partner, nebere telefon ,neplatí!!!!!.
Marcel Schwan
Nespolehlivá firma , vybere zálohy a pak nebere telefon a nechává se zapírat i doma. Díky jeho sousedům jsme ho ovšem odchytli na jeho zahradě a opět jen řeči a práce nebyla dodělána. Jedná se o podvodníka - velký pozor na něj, teď nás budou práce stát další peníze a on se bude vesele zapírat a usmívat!!!!
Petr Vladovič
Petr Vladovič Poradenství v oblasti bezpečnosti Mobil: +420 723 185 471 E-mail: p.vladovic@protonmail.com Web: https://vladovic.webnode.cz/ Datová schránka (ČR): afrtqut Adresa: Lozorno, okres Malacky, Bratislavský kraj, Slovenská rep. Tagy: Risk management Ochrana proti nepřátelskému převzetí firmy Kybernetická bezpečnost Detektivní a zpravodajské služby Historie: starosta obce, nejmladší starosta v ČR tajemník poslance český regionální politik
Radek Koleček
Ing. Emil Šimeček - UNIPROJEKT
Pouze negativní, opravdu negativní postřehy. Tato osoba je arogantní, nadřazená. Hloupá.
Pavel Vlk
Také jsme naletěli, peníze na stavbu zpronevěřil, stavbu nedokončil, je to podvodník. Měl by být někde na Kladně, Doberská ulice, dejte si na něj opravdu pozor
David Velcl
Jak ste prisla na to ze je nesolventni? Me za cenu prislo vse jak slibili
Benstav Praha, s.r.o.
Jak si čtu příspěvky z roku 2011 tak ani dnes v roce 2018 se nic nezměnilo. Beneš zásadně nevyplácí slíbené peníze subdodavatelskym firmám. Zásadně využívá nejlevnější firmy, což se projevuje na kvalitě provedené práce. Vede společnost se svým synem a oba mají velké nedostatky v oboru, v kterém podnikají. Také se objevují případy činností na které má být člověk důkladně proskoleny a tyto činnosti si dělají své pomocí i bez dodržování technických listů.