Recenze firem a živnostníků

Informujme se vzájemně o zkušenostech s firmami!

Poslední vložená hodnocení

Zde naleznete poslední vložené příspěvky k hodnocením. Kliknutím na název firmy se dostanete na detail hodnocení dané firmy.

Magdalena Dlouhá
Paní Magdalena Dlouhá má 19 exekucí.
Jan Eduard Trykar
Trykar je podvodník. Koukněte na hodnocení firmy MABISTAV. A že se od ni distancuje? zkuste se napsat dotaz na Trykara ve foru Mabistav. Uvidíte, kolik srandy už způsobil....
Gabriela Lagová
Renata Baruová
Tato blbka se přejmenovala, takže Renata Jurzová = Renata Baruová. Prostě šmejdka si vzala šmejda. JURZOVÁ = BARUOVÁ, tak pozor, ať nenaletíte, jedná se o tu samou bachratou, tupou krávu pod jiným jménem.
FINANCE H-GROUP, s.r.o.
Jmenuji se můj Cynthia Corvin. Žiji na Ukrajině dnes jsem šťastná žena? Potřebuji použít tentokrát, abych všem lidem říkal, jak jsem dostal svůj úvěr od tohoto upřímného a Boha, který se bojí, že půjčuje člověku, který mi pomůže půjčkou ve výši 140.000 dolarů, kontaktujte ho. pokud potřebujete také půjčku bez jakéhokoliv problému, jmenuje se Bishop Elijah e-mail {bishopelijahloanfirm002@hotmail.com} mu řekněte, že to je paní Cynthia Corvin, která vás odkazuje na jeho kontakt E-mail: (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) WhatsApp: 2349035555247
NOVA leasing, a.s.
Mám s Novaleasing jen ty nejhorší zkušenosti, je to lichva, úrok 40% a navíc sankce za každou pozdější platbu. V případě problémů vůbec nekomunikují písemně, požadují schůzky u nich ve firmě a pokud uděláte tu chybu, že neprijdete s právníkem, tak Vám vyhrožují vymáhačskými firmami ze zemi býv. Sovětského svazu apod. Začnou Vám i Vaší rodině nepokrytě vyhrožovat.rnDůrazně všechny varuji!!!
Ing. Ivan Doubek
Dobrý den, i když je tady poslední příspěvek z března, přidávám se s tím, ze pan Doubek je podvodník, taky mi dluží, nijak velkou částku, ale neustále lža vymlouva se na účetní chybu. Měla jsem možnost s nim mluvit a podle mě patří do rukou psychiatrů. Vydává se za někoho kým není, přitom je to obyčejný podvodník a parazit.
ILLIOS, s.r.o.
Mohu take pouze varovat. Na RD se nam zacala vyparovat solarni kapalina z kolektoru. Pan Hruska poslal technika, ktery kapalinu vymenil. Zaplatili jsme 15000 v hotovosti. Po nekolika tydnech provozu se ukazalo, ze se kapalina prehriva a odber tepla je nefunkcni. Po nekolika telefonatech a radne reklamaci nam bylo sdeleno, at se obratime na jinou firmu. Nesolidni jednani, neochota a neznalost....tot vse, co muze tato “firma“ babidnout.
Michal Kozel OKAS
Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at centralniregistrdluzniku.cz promoted as a resource on our blog alychidesign.com ? We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well . If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know. Thanks, Aly
Radovan FOUR
Pan Radovan Four je nyní zaměstnancem své rodinné firmy, má několik exekucí. Měl a má problémy se zákony. Je placen a dotován z eurodotací na "nově" účelově vytvořené pracovní místo. Opakovaně vyvolává nejen soudní spory, pravomocné rozsudky nerespektuje, přiznané náhrady žalovaným odmítá celé splatit. Dle rozsudků soudů se jedná o "kverulanta", který neobvykle velmi často vyvolává velke množství soudnich sporů. Jako zaměstnanec své rodinné firmy v rozporu se stavebním zákonem, provozuje nadále hostinskou činnost v cizím nezkolaudovanem objektu.
Robert Raška
Pokladky s.r.o., jednatel Raska nadelal dluhy a nechal firmu i s dluhy, zavazky zakaznikum. Viz porad cerne ovce, najdete si na google cerne ovce pokladky.
Robert Raška
Podvodník. Nasekal dluhy a vůbec se nehlásí ke svým závazkům. Naprosto žádná zodpovědnost, s takovým člověkem je neradno se zaplétat do jakýchkoliv obchodů.
Lubomír Jurza
Tento šmejd (Lubomír Jurza) patří k organizovanému GANGu, co okrádají nezaměstané. Patří tam ještě Renata Jurzová a vede to Břetislav Kříčka z SERIES STAR s.r.o. IČ: 05808847. Mají virtuání sídlo, prezentují plno divizí a ty mají provozovny. Takže je nikdy nemůžete najít.
Břetislav Kříčka
Tento prolhaný kokot to celé vymyslel a proto všechny ty nakradené peníze bude muset vrátit. Počkejte si na Břetislava Kříčku v Jedovnici, například o víkentu. Tam ho můžete požádat o vrácení peněz. Jeho adresy jsou: Břetislav Kříčka Záměstí 6 67906 JEDOVNICE Břetislav Kříčka Na Větřáku 529 Jedovnice okres: Brno - Blansko
Renata Baruová
Tato bachratá podvodnice patří do kriminálu. Tento stát vám nepomůže a proto si to s tou sviní vyřidte ručne a zkopejte jí tu její tlustou prdel a rozbijte jí tu prolhanou tlamu. Toho se ta kurva podvodná bojí!!!
Jana Mocková
Dobrý den , nechapu jak tato žena muze chodit po městě a myslet si ,ze ji patří Cele město, zlodějka první třídy.Dluhy nevrací a ještě hází špinu na lidi kolem .Prosim nikdo ji v ničem neverte Je to podvodnice.určite nedoporučuji.
Martin Růžička
Stejná zkušenost, navíc, přestože se jmenuji Kareřina (příjmení bez -ová),oslovuje mne "vážený pane".Má ty dopisy předtištěné a ani se nenamáhá je aktualizovat.
Miloslava Blatská
Také souhlasím. Paní nepůsobí věrohodně a přístup odpovídá množitelce. Pokud si štěně po jediné prohlídce nevezmete, vypisuje ještě několik výhružných emailů. Nepříjemná zkušenost.
Libor KOŠTA
Vít Pokorný
Činnost ukončena k 31. srpnu 2018
Libor Sedlák
tento člověk je podvodník vylákal z mnoha lidí v devadesátých letech peníze na dikotékové zařízení zvuk a světla a vybral zálohy zboží nikdy nedodal a nyní je v pohodě dostal amnestii prezidenta republikynejvětší podvodník který je v klidu a dělá ze sebe lušného člověka
Vladimír Urban Císařovský
Já jsem kvůli němu na pokraji chudoby. Takže se těším až si půjde sednout a snad na dlouho!
Dr. Ing. Jan Kadoun - ECOEXPLAIN
dr. Ing. Jan Kadoun je největší podvodník a hajzl co známe, jsme jeho naštěstí bývali zaměstnanci , základ a zbytek okradl stát a pak i nás, levák skurvenej a ten jeho syn fetka a srac.Nikdy nic už s tím háj zlem ať chcipne už!!!!!!!!
ČESKÁ TELEVIZE
Hele kolik času trávíš tím že sedíš o PC a škodíš :-D
STOMAL služby s.r.o.
Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at registrzivnostenskehopodnikani.cz promoted as a resource on our blog alychidesign.com ? We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well . If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know. Thanks, Aly
Zdeněk Frýba
Stone & belter s.r.o.
Tuto společnost bych nedoporučila mám s ní velmi špatnou zkušenost.
Ladislav Suchánec
Břetislav Kříčka
Tento zmetek jménem Břetislav Kříčka ještě není v base. Lidi vemte zákon do vlasních rukou a zkopejte mu pořádně prdel. Normálně tomu kokotovi ustřelit koule u samé prdele. Tento stát vám NEPOMŮŽE!!!
CentralWork s.r.o.
že si ti lidi nedají pokoj