Recenze firem a živnostníků

Informujme se vzájemně o zkušenostech s firmami!

Poslední vložená hodnocení

Zde naleznete poslední vložené příspěvky k hodnocením. Kliknutím na název firmy se dostanete na detail hodnocení dané firmy.

Blanka Čadková
Ačkoli peněz má dostatek, je jí zatěžko uhradit práci a materiál částkou necelých 10 000,- Kč. Tato paní i její manžel jsou opravdu hodni VT. Jen lžou nebo se chovají nezúčastněně.
DOMESTIK s.r.o.
Přidávám se k recenzím, absolutně nedoporučuji, naprosto nespolehlivá a ještě k tomu neslušná firma. Nechci už raději mluvit konkrétně, jelikož po přidání mé recenze pod svým jménem mi přišel email s výhružkou požadování ušlých zisků z důvodu mé negativní recenze a také jsem nařknuta z pomluv, ale já teda nevěděla že fakt je pomluva! Takhle se teda firma rozhodně chovat nemá.
ENTEC-KOVO, s.r.o.
Nezákonné srážky ze mzdy,neochota řešit problémy.Arogantní jednani.Jedná se o provozovnu v Nedakonicích.
ENTEC-KOVO, s.r.o.
Nezákonné srážky ze mzdy,neochota řešit problémy.Arogantní jednani.
Michal Kurilla
Pan Kurilla sice kupuje levně a prodává o něco dráž, každopádně nemyslím si, že by to prováděl za hranicí dobrých mravů (koupil jsem od něho pozemek tak porovnávám cenu/jednání/vystupování). Nejsem jeho kamarád nebo tak. Ale pokud narazíte na jméno Pavel Koloděj, tak rychle pryč.
Blanka Čadková
Dobrý den. Paní Kolářová (Čadková) si objedná práci spolu se svým manželem panem Kolářem, který ještě po telefonu nadiktuje jaký materiál a počet je třeba a když je mu koupený dovezen, vše zapře a za materiál ani za práci nezaplatí ani korunu. Ačkoli práce byla ohodnocena dle platného ceníku elektrikářských prací a provedena dle příslušných norem a vyhlášek.
Michaela Čejková
Pořád vinila za své dluhy kde koho z minulosti, ale evidentně kamkoliv vleze, nadělá jen dluhy nové a nikoho k tomu ani nepotřebuje. Nemá slitování. Jsem pro ji dostat tam kam patří, za mříže.
RoyalBait s.r.o.
Kateřina Nermuťová
Paní Kateřinu Nermuťovou, AZ Personalistika - Praha nemůžeme hodnotit, co se týká kvality kursu, neboť nám již zaplacený kurs zrušila (6/2017) s příslibem vracení kursovného. Bohužel nic - na emaily ani telefony nereaguje. Na vyzvání úhrady dluhu přes Datovou schránku - též žádná reakce.
MUDr. Pavel Jelen
Tento pán už zemřel....
Ivana Holešovská PhDr.
Paní psycholožka je soudní znalec a do posudku napsala lži, které mě očerňují. Je to paní plná zloby i vůči mužům. Při pohovoru se vyskytly z její strany slovní urážky, vyhrožovala mě, vnucovala mě své vlastní názory, telefonovala s někým a řvala na něj, dále se mě snažila poštvat proti mé dceři. Manželčino nevhodné chování naopak obhajovala. Rozhodně doporučuji každému si rozhovor s touto psycholožkou nahrávat.
Marta Nesměráková
Jsem Morais Fernando ex a přítel faceboock. Děkuji, že jste mě přijal jako přítele. Mám podnikání z domu v Praze, chtěl jsem s tebou mluvit
Renata Baruová
Dobrý den, dne 12.04.2018 jsem byla také na osobním pohovoru u paní Jurzové na pozici administrativní pracovník pro nové pobočky. Pohovor probíhal docela dobře, paní jsem neznala takže jsem si ji nemohla ani vyhledat. Když mi ukázala brožuru s nemovitostmi jakoby realitní kancelář, dovolila jsem se jí zeptat, jak dlouho jsou na trhu, jelikož vůbec tuto realitku neznám a nikdy jsem o ní neslyšela. Paní Jurzová se na mě urazila, že jsem se dovolila se na tuto informaci zeptat a odpověděla: Všechno máte v obchodním rejstříku, podívejte se tam. Po skončení pohovoru řekla, že máme zavolat na druhý den, jak jsme dopadli. Hned co jsem opustila kancelář, jsem volala známému aby mi tuhle firmu, realitní kancelář a hlavně paní proklepl. To co mi začal číst do telefonu mi málem způsobilo infarkt. Obratem jsem volala p.Jurzové, že o spolupráci s ní nemám zájem a že pikantnosti, které jsem se teď dozvěděla jsou až katastrofické.Na to mi ona odpověděla: a vy těm pikantním věcem věříte?? Načež jsem řekla, děkuji ale opravdu nemám zájem. Dávejte si na ni pozor, předělává si příjmení, telefonní čísla. Na internetu najdete i její fotku. Opravdu si dávejte pozor!!!
Marie Mžiková
Je rok 2018 a stále je zde nesmysl o tom, že mám Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel,l a ještě k tomu na chatě. 20 let se tento zápis nedá zlikvidovat. A 20 let jsem v registru dlužníků, jen proto, že si mně někdo s někým spletl s někým jiným mně podobným , a který bydlel nepřihlášen v blízkosti mého domova. Přes opakované žádosti a oficiální stížnost nikdy nikdo z centrálního registru dlužníků nereagoval. Kde to žijeme, že v téhle zemi je toto možné.
Josef Fandrich
Martin Růžička
Sokolov to samé pozor!
Josef Vlk
Také po mě chtěl zálohu 60 000. Nakonec dostal jen 10 000 a od té doby nic, jen samé výmluvy. Jedná joko Zděněk Vlk, a podepisuje se jako Zdeněk, což je jeho bratr. Jak jste to řešil? Zde je kdyžtak na mě kontakt: 773333280 Připojil bych se k eventuélní žalobě.
Radovan Mikláš
Bohužel také máme špatnou zkušenost s p. Miklášem. Měl nám realizovat schodiště se zábradlím, dostal 100% zaplaceno bez malá 250tis., zanechal nám tu pouze ocelovou konstrukcí a to hodně zprasenou, každý schod jinak.. P. Mikláše jsme dali k soudu - bohužel nevlastní žádný majetek takže máme smulu..
Roman Žembery
Dobrý den. S tousou společností a konkrétně s tímto pánem nedoporučuji uzavírat jakoukoliv smlouvu či podobný pakt ..\\\\r\\\\n\\\\r\\\\nPan Roman Žembery neplatí za odvedenou práci a ma finanční problémi . !!!\\\\r\\\\n\\\\r\\\\nJedině práce s tímto pánem berte jako dobročinnou akci ,ale neočekávejte finanční odměnu!!\\\\r\\\\n\\\\r\\\\n\\\\r\\\\n-REP
Ing. Ivan Doubek
Doubek si u nás objednal výrobu knih. Udělal pár částečných úhrad s patřičným odstupem (nezaplatil dohromady ani 10%), opakovaně slíbí a slib nesplní.
Rafik BAKDOUNES
Bdap
Josef Sívek
Také nedoporučuji pán je fušer a svoje řemeslo opravdu nezvladá. Bohužel v dnešní době s euživí i špatní řemeslníci.
Michaela Čejková
Prosím Vás máte někdo telefonní číslo na tu vyžranou bestii? Potřebujeme zaplatit neuhrazene pohledávky u nás v Prostějově! Čejková či Hýžďalová zmizela prý do Španělska! Opět si umělá najít chlapa který ji pomůže změnit příjmení, telefonní čísla, adresu ale jediný co neumí změnit je ta její vyzranost!
Karel Salava
Pan Salava kdysi provozoval autobazar my jsme od něj tenkrát zakoupily starší Octaviji a dodnes jezdí, co si pamatuji přepis zařídil ve lhůtě 10ti dnů my si stěžovat nemůžeme asi to bude spíše o lidech :-)
Karel Salava
Pan Salava kdysi provozoval autobazar my jsme od něj tenkrát zakoupily starší Octaviji a dodnes jezdí, co si pamatuji přepis zařídil ve lhůtě 10ti dnů my si stěžovat nemůžeme asi to bude spíše o lidech :-)
Jan Chára
Potvrzuji že jde o nespolehlivého a nedůvěryhodného řemeslníka. Slíbenou práci neodvedl a telefon raději nebral.
Martin Kondrys
Zdeněk Vykopal - NAVYKO INTERIER
POKRAČOVÁNÍ K PŘÍSPĚVKŮM ZE DNE 31.1. 2018 a 17.2. 2018rnNakonec bylo nalezeno řešení vyhovující oběma stranám a skříně jsou hotovy. Pan Vykopal dojížděl i několikrát po sobě, vždy jak přislíbil, aby práci dokončil. Skříně byly dodány do 9.3.2018, kdy byly také opraveny nedostatky a doplacena kupní cena. Úroveň jednání od února 2018 už hodnotím vysokou spokojeností. Pan Vykopal se při osobním kontaktu choval příjemně a přátelsky a snažil se vyjít vstříc všem zadaným požadavkům. Poměr cena/výsledný produkt je dobrý. Věřím, že pokud u dalších zakázek provede práci tak, jako na závěr naší spolupráce, bude klienta pravidelně kontaktovat, při případném opoždění zakázky i častěji, dostane již jen plně kladná hodnocení.Využijte i tento odkaz: http://www.aaapoptavka.cz/reference/9381-zhotoveni-kuchynske-linky-bez-spotrebicu-dvou-vestavenych-skrini-praha.html
Pavla Štěpánková
Martin Růžička
Pro všechny,dnes jsem od něj dostal také dopis se zájmem o mé zemědělske pozemky,ale já mám pouze stavební ,popř.ostatní.Takže nyní to zkouší u nás v Karlovarském kraji,spekulantům neprodáváme.